Kontakt

Pošlete nám zprávu

Lumina Park Praha

Koupaliště Džbán
(Vstup z ulice Nad Lávkou)
GPS: 50.098291, 14.334921
160 00, Praha 6

Lumina Events

DIČ 14260336
Michelská 966/74, Michle (Praha 4),
141 00 Praha

*1. Provozovatelem stránky www.luminapark.cz a zároveň správcem a zpracovatelem osobních údajů je společnost LUMINA Sp. z o.o. se sídlem v Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, ul. Blekitna 3, e-mailová adresa: ado@luminapark.pl
2. Osobní údaje uvedené v kontaktním formuláři budou zpracovány za účelem, na který se vztahuje souhlas, za účelem zodpovězení dotazů podle čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
3. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu až 12 měsíců od udělení souhlasu a po uplynutí této doby budou vymazány, pokud nebude udělený souhlas odvolán dříve.
4. Za příjemce osobních údajů mohou být považované subjekty ze skupiny ATM Grupa Capital (https://www.atmgrupa.pl/o-nas/grupa-kapitalowa/), Topacz Investments Sp. z o.o. se sídlem ve Slęze a další subjekty oprávněné přijímat osobní údaje na základě zákonných ustanovení.
5. Subjekt údajů má právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, omezení zpracování údajů, právo na přenositelnost údajů a právo kdykoli odvolat souhlas.
6. Subjekt údajů má právo podat stížnost u dozorového orgánu (Úřad pro ochranu osobních údajů), pokud bude zjištěno, že zpracováním osobních údajů dochází k porušení zákona.
7. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, avšak nezbytné pro zodpovězení zaslaného dotazu.