Nejčastější dotazy

Můžete dorazit autem a zaparkovat zdarma přímo u areálu koupaliště Džbán. Městskou hromadnou dopravou je nejlépe dojet na tramvajovou zastávku Nad Džbánem nebo na stanici metra Nádraží Veleslavín, odkud je to pěšky cca 10 minut.

Trasa měří přibližně 1,5 kilometru a volným tempem ji projdete zhruba za hodinu. Trasa je vhodná i pro kočárky.

Standardní vstupné je 220 Kč ve všední den a 250 Kč o víkendu. Nabízíme také několik typů zvýhodněných vstupenek.

Benefit karty zatím nepřijímáme. V případě změny Vás budeme informovat na našich stránkách.

Ne, neprodáváme vstupenky na Slevomatu.

Vstup se psy je povolen pouze v případě, že pes je po celou dobu na vodítku a má náhubek. Zvířata nesmí vstupovat na světelné dominanty. Majitel zvířete je plně zodpovědný za úklid po svém psovi. Při ohrožování ostatních návštěvníků budou pes i majitel z areálu vyvedeni. Více informací se dozvíte v provozních pravidlech parku.

Focení a natáčení v Lumina parku je povoleno. Velmi Vás prosíme, abyste fotografie z Lumina Parku na sociálních sítích označovali hashtagem #luminaparkcz.
Zástupce medií a masmédií prosíme, aby kontaktovali marketingové oddělení naší společnosti na emailové adrese info@luminapark.cz.

Ano, přímo v areálu parku se nachází stánek s občerstvením, kde lze zakoupit teplé i studené nápoje, hranolky, párek v rohlíku a další občerstvení.

Vstupenky jsou k dostání na místě (platba možná hotově i kartou) i online. 

Ano. Platební kartou můžete platit jak za vstupenky do Parku, tak za občerstvení na místě.

Soubory cookie používáme ke zlepšení kvality prohlížení, zobrazování reklam nebo obsahu přizpůsobeného individuálním potřebám uživatelů, popř. k analýze návštěvnosti webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“ souhlasíte s používáním souborů cookie.