Kompletní znění pravidel soutěže „Vyhrajte exkluzivní pobyt“

Níže uvedený text představuje úplná pravidla soutěže„Vyhrajte exkluzivní pobyt“ (dále pouze „soutěž“). Jedná se o jediný text, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže. Účastí v soutěži účastník souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.


Pořadatel a Organizátor soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost Lumina Events, s.r.o., Michelská 966/74, Michle, 141 00 Praha, Česká republika IČ: 14260336; DIČ: CZ14260336, dále jen „pořadatel“.

 

Doba a místo konání soutěže

Soutěž proběhne v období od  2. 2. 2023 do 26. 2. 2023 do 23:59 (dále jen „doba konání soutěže“) na internetu (FB stránka: https://www.facebook.com/luminaparkpraha/ ); na území České republiky.

 

Podmínky účasti v soutěži

Soutěžícím se může stát fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou na území ČR, která splní pravidla soutěže.

 

Pravidla soutěže a způsob určení vítěze

Soutěž probíhá na facebookové strance pod adresou: https://www.facebook.com/luminaparkpraha/, přičemž každý soutěžící může soutěžit pouze jednou.


Soutěžící pošle do komentáře pod soutěžní post – fotografii z Lumina Parku v Praze, tím se automaticky přihlásí se do soutěže.

Pořadatel určí 1 výherce, jehož fotografie bude považována za nejlepší. 27.02.2023 bude vyhlášena vítězná fotka, kterou vybere porota. Porota bude přihlížet k ohlasům v komentářích, které fotka vzbudí, k originalitě, vtipnosti a emocím, které fotka dokáže vzbudit. 

Výherce bude kontaktován pořadatelem na Facebooku nejpozději do 7 pracovních dnů od ukončení soutěže.

 

Výhra

Výherce získá exkluzivní pobyt pro dvě osoby na dva dny, v hotelu Zamek Topacz v hodnotě 5000 czk, který zahrnuje: ubytování na 2 noci, 2x  snídaně a vstup do wellness & spa + parkování zdarma.

 

Předání výhry

Předání se uskuteční v termínu který si pořadatel a výherce odsouhlasí.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů a schválení pravidel

Vstupem do soutěže vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

Ostatní ustanovení a podmínky soutěže

 Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv přerušit nebo ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na facebookové stránce https://www.facebook.com/luminaparkpraha/.